Mercedes Maybach Klasy S.
 
plende

nowy mercedes, nowy mercedes klasy s, nowy maybach klasy s, mercedes maybach klasy s, mercedes klasy s

Mercedes Maybach Klasy S  w nowej odsłonie – jeszcze bardziej wyrafinowany i ekskluzywnyMercedes-Maybach ucieleśnia najwyższy stopień wyjątkowości. Luksusowa marka łączy perfekcję Mercedesa Klasy S z ekskluzywnością Maybacha. W najnowszej odsłonie topowy model Mercedes-Benz jest jeszcze bardziej wyrafinowany. Nowa osłona chłodnicy, opcjonalny dwukolorowy lakier i nowe, niespotykane kombinacje odcieni w kabinie podkreślają jego majestatyczną prezencję. Światowa premiera modelu odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Genewie (od 6 do 18 marca 2018 r.). Sprzedaż ruszy w kwietniu 2018 r.

Z przodu Mercedes-Maybach zwraca uwagę nową osłoną chłodnicy z subtelnymi, pionowymi listwami. Projektantom za inspirację posłużyły tu prążkowane garnitury. Jako pierwszy taki grill otrzymał prototypowy Vision Mercedes-Maybach 6 – zjawiskowe coupé, zaprezentowane w 2016 r.

Także dwukolorowy lakier ma swoje korzenie w historii marki. W przyszłości nabywcy będą mieli do wyboru dziewięć różnych kombinacji odcieni. Kolejną nowością jest podwójna powłoka bezbarwna, którą na życzenie można łączyć ze wszystkimi ciemnymi barwami nadwozia. Charakteryzuje się ona niezwykłym blaskiem z efektem lakieru fortepianowego i wrażeniem wyjątkowej głębi. Prace związane z nałożeniem drugiej warstwy bezbarwnego lakieru, włącznie z wykonywanym w międzyczasie szlifowaniem, są prowadzone ręcznie w zakładach Maybach Manufaktur – odpowiadają za to specjalnie przeszkoleni lakiernicy.

Topowa limuzyna otrzymała też nowe, wieloramienne obręcze o średnicy 20 cali. Do wyboru są jeszcze trzy inne, ekskluzywne wzory felg o średnicy 20 cali, w tym 20-otworowe obręcze znane z modelu Mercedes-Maybach S Kabriolet.

Oferta wzbogaca się o dwie nowe tonacje kolorystyczne kabiny: armaniakowy brąz/czerń oraz beż sawanny/czerń. Tapicerka skórzana nappa Maybach Exclusive w kolorze czarnym występuje w połączeniu z kontrastującymi przeszyciami w kolorze miedzianymi, złotym lub platynowym. Kolejną nowością są elementy ozdobne designo zdobione falistymi liniami Magnolia.

Polecane