NOWY LEXUS RC F-SPORT BLACK EDITION.
 
plende

lexus rc f sport, lexus rc, lexus rc 2017, lexus rcf, rc, lexus 2018, lexus rc f sport

Atletyczne linie coupe Lexus RC 300h F-SPORT zyskały jeszcze bardziej wyrazisty wymiar wizualny w nowej, specjalnej wersji Black Edition, pokazanej po raz pierwszy na salonie samochodowym w Genewie 2018.

Zgodnie z nazwą, Black Edition podkreśla dynamiczny wygląd samochodu za pomocą szeregu czarnych elementów stylistycznych, inspirowanych głęboką czernią japońskiego tuszu sumi, wykorzystywanego od wieków w tradycyjnej japońskiej sztuce malarskiej i kaligrafii.

Grill F-SPORT o kształcie klepsydry, w którego przestrzennej siatce można dostrzec powtarzający się rytmicznie motyw litery L, zyskał wykończenie o barwie ciemnego chromu, podobnie jak nowe, okrągłe przeciwmgielne światła LED, umieszczone na bokach dolnej części grilla.

19-calowe koła F-SPORT ze stopów lekkich mają matowo-czarne wykończenie. Czarne obramowania okien wykonane ze stali nierdzewnej tworzą ciekawe zestawienie z lakierem Graphite Black.

Wewnątrz kabiny czarną skórą pokryto koło kierownicy i tapicerkę foteli F-SPORT z kontrastowym stębnowaniem pomarańczową nicią. Nowe elementy wykończeniowe wykonano z drewna barwionego na czarno tuszem sumi.

Lexus RC F-SPORT Black Edition wyposażony jest w hybrydową jednostkę napędową z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym współpracującym z potężnym silnikiem elektrycznym, osiągającą łączną moc 223 KM / 164 kW. Zapewniając znakomitą dynamikę i płynność jazdy, odznacza się ona zużyciem paliwa 5 l / 100km i emisją CO2 na poziomie 116 g/km.

Źródło: http://www.lexusnews.eu/pl/modele/modele-aktualne/lexus-rc-f/informacje-prasowe/554-nowy-lexus-rc-f-sport-black-edition-calkowicie-czarna-stylizacja-inspirowana-tradycyjnym-japonskim-tuszem-sumi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lexus rc f sport, lexus rc, lexus rc 2017, lexus rcf, rc, lexus 2018, lexus rc f sport

Polecane