PIERWSZE OFICJALNE ZDJĘCIE LEXUSA UX.
 
plende

nowy lexus, nowy lexus ux, lexus ux 2018, zdjecie lexus ux

Lexus opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie oraz wideo długo wyczekiwanego Lexusa UX, kompaktowego miejskiego crossovera klasy premium. Światowa premiera modelu odbędzie się na targach motoryzacyjnych w Genewie 6 marca.

Pierwsze obrazy prezentują efektowną stylistykę UX inspirowaną pojazdami klasy SUV, nadającą zwartemu nadwoziu mocne i odważne linie. Charakter crossovera podkreślają muskularne błotniki i boki z wysoko położoną dolną linią okien. Samochód został zbudowany na zupełnie nowej platformie, zapewniającej wyjątkową sztywność nadwozia i niskie położenie środka masy, co wpływa na doskonałe własności jezdne i zwinność typową dla hatchbacka.

Wnętrze kabiny obejmuje ergonomicznie zorganizowane miejsce kierowcy i przestronną przestrzeń dla pasażerów. Odważny design, doskonała jakość wykonania i nowatorskie technologie czynią z UX bardzo atrakcyjny model w dynamicznie rozwijającym się segmencie, zachęcający klientów do wejścia w świat samochodów luksusowych.

Konferencja prasowa Lexusa, na której wystąpią Pascal Ruch, nowy szef Lexus Europe, oraz Chika Kako, główny inżynier UX, odbędzie się 6 marca o godzinie 10 na stoisku Lexusa w hali 4 Palexpo.


Źródło: http://www.lexusnews.eu/pl/informacje-ogolne/535-pierwsze-oficjalne-zdjecie-i-wideo-lexusa-ux

_____________________________________________________________________________________

nowy lexus, nowy lexus ux, lexus ux 2018, zdjecie lexus ux

Polecane