Marka Jeep® ponowie na scenie wraz z The Rolling Stones.
 
plende

nowy jeep, jeep 2018, jeep 2018 polska

Legendarna grupa rockowa The Rolling Stones rusza ponownie tego lata w trasę koncertową, a marka Jeep® po raz kolejny będzie oficjalnym sponsorem tego tournée.
Trasa koncertowa „STONES-NO FILTER" 2018 obejmuje 14 koncertów, które odbędą się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Czechach i Polsce od 17 maja do 8 lipca br.

Po raz trzeci marka Jeep stanie „ramię w ramię" z muzykami: Mickiem Jaggerem, Keithem Richardsem, Charlie Wattsem i Ronnie Woodem, towarzysząc zespołowi w kolejnej przygodzie, która ma przebić niesamowity sukces ubiegłorocznej europejskiej trasy koncertowej.

Współpraca pomiędzy marką Jeep a zespołem The Rolling Stones rozpoczęła się w 2014 r. podczas europejskiej serii koncertów „14 On Fire", które zachwyciły tłumy fanów zgromadzonych na największych stadionach w całej Europie.

Sponsorowanie europejskiej trasy The Rolling Stones oznacza spotkanie dwóch legend: brytyjskiego zespołu, który dzięki swojemu charakterystycznemu brzmieniu i stylowi zrewolucjonizował muzykę rockową, oraz Jeepa, legendarnej globalnej marki samochodów typu SUV, która od ponad 75 lat promuje idee swobody, autentyczności, wielkiej przygody i pasji życia.

Trasa„Stones-No Filter",produkowana przez Concerts West/AEG Presents, rozpocznie się w Dublinie (Irlandia) 17 maja, potem zespół zawita do Wielkiej Brytanii, by zagrać w Londynie (22 i 25 maja), Southampton (29 maja), Coventry (2 czerwca), Manchesterze (5 czerwca), Edynburgu (9 czerwca) i Cardiff (15 czerwca), a następnie powróci na londyński stadion Twickenham (19 czerwca). Później zespół zagra w Berlinie, Niemcy (22 czerwca), Marsylii, Francja (26 czerwca), Stuttgarcie, Niemcy (30 czerwca), Pradze, Czechy (4 lipca) i wreszcie w Warszawie, Polska (8 lipca).

Na wszystkich koncertach, obok wykonawców, główną rolę odgrywać będzie również  cała gama samochodów marki Jeep. W specjalnych strefach Jeepa, jego fani i pasjonaci będą mogli doświadczyć ekscytujących doznań oraz spotkań z marką tak na miejscu, jak i w mediach społecznościowych, by w pełni zatracić się w świecie muzyki rockowej i kultowych aut.


Źródło: http://www.alfaromeopress.pl/press/article/marka-jeep-ponowie-na-scenie-wraz-z-the-rolling-stones

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nowy jeep, jeep 2018, jeep 2018 polska

Polecane