Marka Jeep® na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2018.
 
plende

nowy jeep, nowy jeep cherokee, nowy jeep grand cherokee, nowy jeep renegade, geneva motor show 2018

Po raz kolejny marka Jeep® mocno zaznaczy swoją obecność na największych dorocznych europejskich targach motoryzacyjnych - Geneva Motor Show - prezentując trzy najważniejsze debiuty. Nowy Wrangler i Cherokee, przyciągając uwagę zwiedzających, zadebiutują w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), natomiast Grand Cherokee Trackhawk zostanie po raz pierwszy przedstawiony podczas Salonu Samochodowego w Europie. Nowe modele prezentowane w Genewie oznaczają początek kolejnego rozdziału w niezwykłej historii amerykańskiej marki, która stała się synonimem samochodu terenowego już od 1941 roku. Szczegółowe informacje na temat nowości Jeep zostaną ujawnione podczas konferencji prasowej Marki Jeep®, która odbędzie się 6 marca 2018 o godz. 10,15 na stoisku Jeepa (hala 5).

Transmisja na żywo przez Internet konferencji prasowej Jeepa będzie dostępna pod linkiem jeepgeneva2018.jeeppress-europe.com.

Gwiazdą stoiska Jeepa w Genewie będzie nowy Jeep Wrangler. Obecnie, w swojej czwartej generacji, kultowy Jeep zachowuje legendarne, niezrównane możliwości terenowe i DNA swojego legendarnego poprzednika, dodając nowe, technologicznie zaawansowane silniki, jeszcze większe poczucie wolności z otwartą przestrzenią nad głową i wiele zaawansowanych funkcji technologicznych, zwiększających bezpieczeństwo i łączność. Aby podkreślić kultowe dziedzictwo marki, obok nowego Wranglera na stoisku pojawi się model Willys-Overland MB z 1941 roku, samochód, który jest powszechnie uznawany za pierwszego Jeepa i model, który rozpoczął legendę amerykańskiej marki.

Salon w Genewie będzie sceną, na której odbędzie się regionalny debiut nowego Jeepa Cherokee, prezentującego nowy, autentyczny design Premium, wierny DNA Jeepa, jednocześnie wprowadzając nowe technologie i zaawansowane silniki, o lepszych osiągach oraz zużywające mniej paliwa. Prezentowany po raz pierwszy w Europie, Jeep Grand Cherokee Trackhawk - najmocniejszy i najszybszy SUV w historii - napędzany jest przez doładowany, 6,2-litrowy silnik V-8 o mocy 700 KM i momencie obrotowym 868 Nm. 

Marka Jeep zaprezentuje również na targach w Genewie Jeepa Compassa Night Eagle - nową edycję specjalną wyróżniającą się stylem zewnętrznym dodatkowo podkreślonym przez czarne stylizowane elementy w kolorze Gloss Black, które nadają pojazdowi bardziej agresywny i sportowy wygląd, podkreślający dodatkowo wyszukany design kompaktowego SUV-a Jeepa. Nowa edycja specjalna uzupełnia gamę serii specjalnych Night Eagle, która w ciągu ostatnich trzech lat była z powodzeniem oferowana w Europie dla modeli Renegade, Cherokee, Grand Cherokee i Wrangler.

Na stoisku Jeepa prezentowane będą najnowsze produkty i nowe modele w ofercie europejskiej, w tym Renegade MY 2018, oferujący teraz jeszcze lepszą łączność ze światem dzięki nowemu systemowi multimedialnemu UconnectTM, dostępnego z 5", 7" lub 8,4" ekranem.  Zaawansowany system łączy ze sobą szeroki zakres funkcjonalności, jak nawigacja, rozrywka i zestaw głośnomówiący oraz sterowanie funkcjami zwiększającymi komfort podróżujących pasażerów. W świetle reflektorów topowa wersja wyposażenia, Limited, z czarnymi akcentami wykończenia Carbon Black z nowym wnętrzem Polar Plunge, napędzana silnikiem 1.4 MultiAir2 o mocy 170 KM.

Nowy Grand Cherokee S - ekskluzywny model inspirowany sportem, dodający do designu klasy Premium Jeepa Grand Cherokee nowy sportowy wygląd nadwozia, podkreślony przez błyszczące akcenty Granite Crystal umieszczone na znaczku , będzie również obecny na stoisku Jeepa w Genewie. Model w ekskluzywnym białym kolorze Bright White jest wyposażony w wysokoprężny silnik Multijet II o pojemności 3,0 litra i mocy 250 KM, a we wnętrzu wyróżnia się czarna tapicerka ze skóry Nappa z zamszowymi akcentami.

Uzupełnieniem wystawy modeli marki Jeep® w Genewie są cztery pojazdy zindywidualizowane akcesoriami Mopar - oficjalnego partnera marki Jeep® odpowiedzialnego za serwis posprzedażny i obsługę Klienta. Są to nowy Jeep Wrangler Sahara (w konfiguracji pięciodrzwiowej), ze specjalną indywidualizacją poprawiającą osiągi terenowe, Jeep Renegade Longitude z nadwoziem w zielonym kolorze Hyper Green, Jeep Compass Trailhawk z pomarańczowym nadwoziem Spitfire Orange i Grand Cherokee Trailhawk w kolorze Rhino. 

Polecane