Prapremiera nowego Jeepa Wranglera podczas specjalnej edycji europejskiego Camp Jeep®.
 
plende

nowy jeep, nowy jeep wrangler, jeep wrangler, nowy jeep wrangler 2018, jeep wrangler 2018, premiera jeepa wranglera

Obfitujący w imprezy, atrakcje sportowe oraz rozrywkę, dwudniowy zlot będzie wyjątkową okazją dla entuzjastów marki Jeep do poznania z bliska kultowego Wranglera nowej generacji i wypróbowania go „na gorąco" na wymagających trasach off-roadowych.

Zaprezentowany światu po raz pierwszy podczas ostatniego Salonu Samochodowego w Los Angeles, nowy Jeep Wrangler bazuje na legendarnej historii modelu w połączeniu z niezrównanymi możliwościami jazdy w terenie, autentycznego wzornictwa Jeepa, wolności, najwyższej jakości, dynamiki jazdy na drodze i po bezdrożach z wieloma innowacyjnymi funkcjami bezpieczeństwa i zaawansowanymi technologiami.

Drugi dzień Camp Jeep, 15 lipca, będzie datą szczególnie ważną dla amerykańskiej marki - to rocznica podpisania, w 1941 roku, umowy na dostawy dla armii amerykańskiej niepowstrzymanego Willys-Overlanda MA, uważanego za pierwszy pojazd Jeepa. A teraz, nowy Wrangler podejmuje na nowo wyzwania odziedziczone po słynnym poprzedniku i zapisuje nową kartę w historii legendarnego Jeepa.

Jak co roku, Camp Jeep przygotowuje dla gości pełen atrakcji program obejmujący jazdy testowe w terenie, kursy teoretyczne i praktyczne prowadzone przez instruktorów z Jeep Academy i wiele innych atrakcji na świeżym powietrzu. Zlot miłośników i marki Jeep stanowi niepowtarzalną okazję do poznania nowych ludzi, zabawy i przeżycia niezapomnianych przygód.

Rejestracja online, dokładna lokalizacja i program Camp Jeep będą wkrótce dostępne na stronie internetowej JOG oraz na kanałach społecznościowych Jeepa.


Źródło: http://www.alfaromeopress.pl/press/article/prapremiera-nowego-jeepa-wranglera-podczas-specjalnej-edycji-europejskiego-camp-jeep

___________________________________________________________________________________________________________________

nowy jeep, nowy jeep wrangler, jeep wrangler, nowy jeep wrangler 2018, jeep wrangler 2018, premiera jeepa wranglera

Polecane