Nowe BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow.
 
plende

nowe bmw, bmw m2 2018, bmw m2 czarne, bmw m2 coupe, bmw m2 black, bmw m2 2018 black, m2 bmw, bmw m2 black edition

Dzięki 12 tysiącom egzemplarzy sprzedanych na całym świecie w 2017 roku BMW M2 było najpopularniejszym modelem BMW M GmbH – ta popularność była impulsem do stworzenia edycji specjalnej, która jeszcze bardziej podkreśla charakter i dynamikę tego kompaktowego sportowca najwyższej klasy.

Technologia rodem ze sportów motorowych i wyrazista stylistyka zorientowana na maksymalne osiągi pozwoliły BMW M2 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,5 l / 100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 199 g/km) osiągnąć wyjątkową pozycję w segmencie samochodów kompaktowych klasy premium. Ekskluzywne BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow podkreśla wyścigowe właściwości tego kompaktowego samochodu sportowego o precyzyjnie skomponowanej stylistyce. Edycja będzie dostępna od kwietnia 2018 r.

BMW M2 fascynuje precyzyjnym prowadzeniem i energicznym przyspieszeniem. Jego sześciocylindrowy silnik rzędowy o mocy 272 kW / 370 KM z technologią M TwinPower Turbo, klasyczny napęd tylny i układ jezdny zaprojektowany i dostrojony na podstawie długoletnich doświadczeń ze sportów motorowych, zachwyca kierowców wyścigowych na całym świecie. Z opcjonalną 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią M Drivelogic BMW M2 przyspiesza od zera do setki w jedyne 4,3 sekundy.
W bardzo krótkim czasie BMW M2 stało się bestsellerem i trafiło do nowych grup docelowych. Ponad 12 tys. egzemplarzy sprzedanych na całym świecie w pierwszym pełnym roku produkcji sprawiło, że BMW M2 stało się najbardziej popularnym modelem BMW M GmbH w 2017 roku.

BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow wyróżnia się wybranymi cechami stylistycznymi, które dodatkowo poprawiają wygląd. Model jest dostępny tylko w metalizowanym kolorze szafirowoczarnym. Ponadto wygląd kompaktowego coupé podkreślają wyraziste 19- calowe, kute obręcze kół ze stopów lekkich Y Spoke w matowym, czarnym kolorze z ogumieniem mieszanym.

Dochodzą do tego lusterka zewnętrzne z karbonu, dekoracyjny grill atrapy chłodnicy M oraz listwy ozdobne błotników w błyszczącym, czarnym kolorze. Dyfuzor tylny z karbonu i wbudowane w tylny pas, typowe dla modeli M podwójne końcówki rur wydechowych w czarnym chromie po obu stronach tworzą w BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow kolejne akcenty inspirowane motorsportem.


Źródło: https://www.press.bmwgroup.com/poland/article/detail/T0279016PL/nowe-bmw-m2-coup%C3%A9-edycja-black-shadow


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nowe bmw, bmw m2 2018, bmw m2 czarne, bmw m2 coupe, bmw m2 black, bmw m2 2018 black, m2 bmw, bmw m2 black edition

Polecane