Nowy salon MINI w Warszawie.
 
plende

nowe bmw, nowe mini,  nowy salon mini, salon mini, salony mini, nowe salony mini
W Polsce działa obecnie 10 salonów MINI, w tym trzy w Warszawie. Otwarcie kolejnego to dowód na wzrost zainteresowania kompaktowymi samochodami w segmencie premium. Popyt odzwierciadlają rokrocznie rosnące wynik sprzedaży – tylko w 2017 rok zostało zarejestrowanych 1875 samochodów MINI. To wynik o 19 proc. lepszy niż w 2016 roku i stanowi kolejne potwierdzenie silnej pozycji na polskim rynku.

„Polscy klienci doceniają niespotykaną mieszankę jakości premium i brytyjskiego charakteru, dlatego cieszy nas fakt, że wraz z partnerami z Auto Fus będziemy mogli oferować MINI w kolejnej lokalizacji. Warto zwrócić uwagę, że dziś MINI to także atrakcyjna alternatywa dla klientów biznesowych i to kolejny powód do odwiedzenia salonu przy ul. Ostrobramskiej” – komentuje Rafal Znyk, Head of MINI Polska

„MINI to naturalne dopełnienie bogatej oferty samochodów z portfolio BMW Group w naszym dealerstwie. Wspólnie z klientami tęskniliśmy za niepokornym charakterem tej marki, więc z tym większą radością do niej wracamy” - powiedział Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group.
 
MINI Auto Fus zajmie przestrzeń na parterze jednego z budynków w kompleksie zajmowanym również przez salony BMW Auto Fus oraz Rolls-Royce Motor Cars Warszawa przy ul. Ostrobramskiej 73.

Źródło : https://www.press.bmwgroup.com/poland/article/detail/T0278445PL/nowy-salon-mini-w-warszawie

________________________________________________________________________________________

nowe bmw, nowe mini,  nowy salon mini, salon mini, salony mini, nowe salony mini

Polecane