Audi uruchomiło nowy salon sprzedaży i stację serwisową w Łodzi.
 
plende

najnowsze audi, nowe audi, salon audi, salon audi lodz, salon audi łódź, audi serwis łódź
Na mapie Łodzi pojawił się nowy punkt do którego kierować się mogą miłośnicy i właściciele aut rodem z Ingolstadt. Pod koniec października uroczyście otwarto nowy salon sprzedaży oraz stację obsługi Audi Centrum Łódź. Zlokalizowano je przy alejach Władysława Bartoszewskiego 13, znanych również jako Trasa Górna. To kolejny w naszym kraju salon Audi, zbudowany w myśl jednolitej dla całej marki koncepcji architektonicznej – Audi Terminal. Koncepcja podkreśla tożsamość marki na całym świecie. Nowoczesność i innowacyjność widać tu na każdym kroku; w architekturze, wyposażeniu i w obsłudze.

Począwszy od roku 2012, cztery pierścienie przykładają ogromną wagę do budowy kolejnych, lub przebudowy już istniejących salonów według koncepcji Audi Terminal. Zgodnie z nią, wszystkie budynki mają ujednolicony wygląd oraz wyposażenie.

Całkowita powierzchnia użytkowa nowego salonu Audi Centrum Łódź to 3000 m2, z czego 530 m2 to powierzchnia ekspozycyjna. Może na niej stanąć nawet 17 samochodów. Placówka dysponuje ponad 20 autami demonstracyjnymi, w tym również modelami z gamy S i RS. Nowością jest specjalne pomieszczenie do wirtualnej konfiguracji Customer Private Lounge. Można w nim nie tylko skonfigurować wybrane auto przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi elektronicznych, ale również w komfortowych warunkach porozmawiać z doradcą. 

Oprócz salonu sprzedaży znajduje się tu także dziesięciostanowiskowy serwis, którego łączna powierzchnia to 610 m2 oraz dział oferujący możliwość zakupu samochodu używanego w ramach programu Audi Select:plus z trzydziestoma miejscami ekspozycyjnymi. Osoba kupująca tu używany pojazd może mieć pewność, że zaoferowane mu auto spełnia najwyższe kryteria jakości marki Audi. Obiekt przygotowano również do obsługi modeli z gamy Audi e-tron. Znajdziemy tu nie tylko stację ładowania, ale również odpowiednie wyposażenie warsztatowe, a załoga została przeszkolona pod kątem obsługi i serwisu tego typu samochodów.

To szósty w Polsce, a drugi w Łodzi obiekt czterech pierścieni firmowany przez Grupę Krotoski-Cichy. Koncepcja Audi Terminal podkreśla wiele innowacyjnych aspektów marki Audi. Charakterystyczną stylistykę, z jej fasadą wykonaną z aluminium i z przestrzenią ekspozycyjną stanowiącą metaforę toru wyścigowego, można podziwiać w wielu miejscach na całym świecie. Pierwszy obiekt tego typu oddano do użytku w Sydney w 2008 roku. Największy salon Audi, zbudowany wg. tej koncepcji, otwarty został w roku 2012 w Dubaju. Jego powierzchnia to 8,7 tys. m2. Wystawić tam można jednocześnie nawet pięćdziesiąt siedem samochodów.


Źródło : http://www.audi.press-bank.pl/artykul,28512,audi_uruchomilo_nowy_salon_sprzedazy_i_stacje_serwisowa_w_Lodzi

______________________________________________________________________________________________________

najnowsze audi, nowe audi, salon audi, salon audi lodz, salon audi łódź, audi serwis łódź

Polecane