Alfa Romeo Stelvio „Nowością Roku 2018”.
 
plende

nowa alfa romeo, alfa romeo stelvio, stelvio quadrifoglio, nowe alfa romeo stelvio
Kolejne prestiżowe wyróżnienie dla Stelvio.  Dzięki wyraźnej przewadze głosów Czytelników włoskiego magazynu Quattroruote, pierwszy SUV marki Alfa Romeo zdobył cenioną nagrodę w konkursie ogłoszonym przez ten miesięcznik. Na liście zwycięzców konkursu, Alfa Romeo Stelvio zastąpiła sportowego sedana marki, Giulię, która zwyciężyła poprzednią edycję.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w dziś w Mediolanie przy okazji „Quattroruote Day". W obecności licznej widowni składającej się z wpływowych przedstawicieli przemysłu, dziennikarstwa i motoryzacji, nagrodę odebrał Alfredo Altavilla, dyrektor operacyjny FCA na region EMEA.

34,2% głosami Czytelników Quattroruote, którzy wyrazili swoje preferencje, głosując na stronie magazynu, pierwszy SUV Alfa Romeo zdeklasował swoich znamienitych konkurentów, wyprzedzając 12 modeli należących do różnych marek i segmentów. Zwycięstwo jest tym bardziej znaczące, biorąc pod uwagę ogromną różnicę pomiędzy zwycięską Stelvio, a samochodem drugim (10% głosów) i trzecim (9,2%) w klasyfikacji.

W przeprowadzanym od 2000 roku konkursie Quattroruote triumfowało już dwanaście modeli FCA. Ostatnim razem, w zeszłym roku, był to sportowy sedan Alfa Romeo Giulia, protoplasta nowej generacji Alf Romeo, który na równi z nowym SUV-em marki, Stelvio, jest wyrazem stylistycznej i motoryzacyjnej doskonałości Made in Italy na całym świecie. Ponadto, dla FCA pasja oraz zainteresowanie Czytelników tym tytułem jest wyróżnieniem również dla samego magazynu Quattroruote i całej jego redakcji.

Tytuł „Nowość Roku 2018" świadczy o bezgranicznym zachwycie, jaki Alfa Romeo Stelvio wzbudza wśród publiczności. Jest to zapewne zasługa eleganckiego i sportowego stylu, który łączy się z doskonałymi właściwościami jezdnymi i maksymalnymi osiągami, jakie ten modele oferuje. Stelvio wyraża swojego najbardziej autentycznego „ducha" Alfy Romeo, który po raz pierwszy w ponad stuletniej historii znajduje swoje odzwierciedlenie w samochodzie typu SUV. Ponadto, samochód zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, o czym świadczy pięć prestiżowych gwiazdek Euro NCAP i może poszczycić się tytułem „Najszybszy SUV na torze", dzięki rekordowemu czasowi uzyskanemu przez Stelvio Quadrifoglio na legendarnym torze Nürburgring.


Źródło : http://www.alfaromeopress.pl/press/article/alfa-romeo-stelvio-nowoscia-roku-2018

__________________________________________________________________________

nowa alfa romeo, alfa romeo stelvio, stelvio quadrifoglio, nowe alfa romeo stelvio

Polecane